Reklama

Droga w budowie, ale test już zaliczony. Audi wylądowało na nasypie [FOTO]

14/09/2025 23:00

Oficjalnego otwarcia jeszcze nie było, ale niektórzy nie lubią czekać. Kierowca audi postanowił sprawdzić łącznik do S61 na własną rękę. Droga okazała się jednak krótsza, niż zakładał.

Łącznik do ekspresówki S61 na odcinku Elżbiecin - Łomża Północ wciąż są w budowie. Nieoficjalnie – ktoś postanowił sprawdzić, jak się nimi jeździ. Skończyło się to klasycznym „crashtestem” w wykonaniu audi.

„Sprawca" prawdopodobnie wjechał na nową trasę przez świeżo oddane rondo w Marianowie. Potem obrał kurs budowanym jeszcze łącznikiem, jakby zamierzał skrócić sobie drogę do Jeziorka. Problem w tym, że asfalt nagle się skończył. Audi nie. Z rozpędu wbiło się w nasyp drogi wojewódzkiej nr 668 ( Piątnica - Jeziorko), położonej metr wyżej.

Reklama

Efekt: auto z trzema osobami zatrzymało się dopiero na nasypie Kierowca i jego towarzysz trafili do szpitala w Łomży. Towarzyszącą im kobietą zajęła się łomżyńska drogówka.

Budowa drogi trwa, tablice „zakaz ruchu” stoją, ale – jak widać – nie dla wszystkich są czytelne. Test się odbył. Wynik? Droga rzeczywiście jeszcze nie nadaje się do użytku! 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 15/09/2025 10:23
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości