11 medali zdobyli podopieczni trenera Pawła Remiszewskiego z Młodzieżowego Klubu Sportowego MEDYK w III Otwarte Mistrzostwa Łomży w Taekwondo Olimpijskim młodzików i dzieci o Puchar Prezydenta Miasta Łomży.
W zawodach zorganizowanych w minioną sobotę w Hali im. Olimpijczyków Polskich uczestniczyło około 100 młodych adeptów koreańskiej sztuki walki z całego makroregionu północno-wschodniego. Na matach rywalizowali w konkurencjach sprawnościowych i walkach. W zawodach bardzo dobrze wypadła reprezentacja Młodzieżowego Klubu Sportowego MEDYK. Zawodnicy z Łomży zdobyli w konkurencji walk łącznie 11 medali.
Młodzicy:
Agnieszka Łapińska złoty medal Jakub Zieliński złoty medal Aleksander Skawski złoty medal Michał Klimaszewski srebrny medal Natalia Borkowska srebrny medal Aleksandra Walczak srebrny medal Patryk Camlet brązowy medal Dawid Sakowski brązowy medal Norbert Matejkowski brązowy medalDzieci:
Krzysztof Syski brązowy medal Bartosz Jadacki brązowy medalBardzo dobrze wypadli też najmłodsi zawodnicy którzy startowali w konkurencjach sprawnościowych:
- Na szczególne wyróżnienie zasłużyli nasi 4 latkowie Aron Sobczak i Klaudia Januć, którzy zdobyli po brązowym medalu - podkreśla trener Paweł Remiszewski.
W klasyfikacji klubowej Młodzieżowy Klub Sportowy Medyk zają 2. miejsce.
Mistrzostwa zorganizowane zostały przy wsparciu sponsorów: Prezydenta Miasta Łomży i Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej Piątnica.