Paweł Drożyner pozostanie dyrektorem „Ekonomika” w Łomży. Dotychczasowy dyrektor ponownie został wybrany na to stanowisko w drodze konkursu. Decyzję o wyborze zatwierdził prezydent miasta Mariusz Chrzanowski.
- Kandydatem wyłonionym w drodze postępowania konkursowego na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6 w Łomży jest Pan Paweł Artur Drożyner – czytamy w Biuletynie Informacji Publicznej.
Paweł Drożyner dyrektorem „Ekonomika” w Łomży jest od 1 września 1996 r. To najdłużej urzędujący dyrektor w ponad 100-letniej historii szkoły.
Tradycje ZSEiO nr 6 w Łomży w kształceniu ekonomistów i handlowców sięgają czasów przed I wojną światową. Szkoła chwali się, że liczba absolwentów to około 20 tysięcy osób. - Większość pracowników zatrudnionych na stanowiskach ekonomicznych, biurowych i administracyjnych w firmach, urzędach publicznych i innych jednostkach, w Łomży i okolicach, może poszczycić się świadectwem ukończenia ZSEiO nr 6 w Łomży – czytamy w krótkiej informacji dotyczącej historii szkoły.