50-lecie matury, często nazywane Złotą Maturą, to uroczysty jubileusz obchodzony po pół wieku od egzaminu dojrzałości. Jest to czas sentymentalnych spotkań po latach i odnawiania szkolnych przyjaźni. Jedno z takich wydarzeń odbędzie się niebawem w najstarszym łomżyńskim liceum. Absolwenci I Liceum Ogólnokształcącego do udziału w 50. rocznicy matury zapraszają swoich kolegów i koleżanki z równoległych klas.
Koleżanki i Koledzy z klas od A do E w latach 1972 – 1976,
w maju 2026r. mija 50. rocznica naszej matury w murach zacnego, jedynego w tamtych czasach ogólniaka w Łomży. Spotkajmy się więc jeszcze raz, wszyscy razem, cały maturalny, rocznik 1976!
Zapraszamy Was na kolejny powrót do przeszłości, wspólną zabawę oraz rozmowy w dniu 30 maja 2026r. – zapraszają za pośrednictwem portalu mylomza.pl organizatorzy tego wyjątkowego spotkania.
Wszyscy chętni do udziału w jubileuszu oraz osoby, które mogą pomóc w organizacji wydarzenia, proszeni są o kontakt pod jednym z następujących numerów: 501 432 911, 692 423 588, 501 173 292.