Reklama

Acid Drinkers ponownie zagrają w Łomży!

17/02/2017 12:50

Acid Drinkers podczas koncertów to prawdziwy paraliżujący, ekspansywny, energetyczny pokaz siły! Dla wielu fanów to prawdziwe muzyczne święto i obowiązkowy punkt w koncertowym kalendarzu. W sobotę 25 lutego Acid Drinkers zagra na Rockowej Scenie MDK-DŚT.

Muzycy promują nowy album – Peep Show! Tytuł PEEP Show to w rozwinięciu Paralysing, Expansive, Energetic Power Show, co w kilku słowach idealnie oddaje charakter materiału, którym KWASOŻŁOPY uraczą swoich fanów. Płyta miała swoją premierę jesienią 2016 roku.

- Zawsze chciałem nagrać płytę, która byłaby wypadkową trzech naszych albumów – Are You a Rebel, Infernal Connection i Verses Of Steel. Peep Show to właśnie takie 3 w 1 – komentuje materiał perkusista zespołu Ślimak.

- Na tym albumie nie bierzemy jeńców zupełnie! To jest najprawdopodobniej najbrutalniejszy album w naszej historii. Postawiłbym go mniej więcej koło stalowych wersetów, czyli "Verses of Steel" lub "Infernal Connection" – zapowiadał materiał Titus.

Reklama

Acid Drinkers (po polsku Kwasożłopy) to zespół rock"n"rollowy założony przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 r. Pełnoletni, a nawet dojrzały, będący w rewelacyjnej formie nieprzerwanie od ponad 25 lat. Panowie psują robotę Kazimierzowi Wielkiemu - zastają miasta murowane, a zostawiają zgruzowane. Objechali Polskę wzdłuż i wszerz grając ponad 1500 koncertów. Wiele z nich dziesiątki tysięcy fanów pamięta do dziś. Na swoim koncie mają 17 płyt, które znacząco wpłynęły na polską scenę muzyczną.

Data: 25.02.2017 / sobota
Miejsce: Klub Pop Art., MDK-DŚT, ul. Wojska Polskiego 3
Start: 19:00
Bilety w przedsprzedaży (MDK-DŚT i Galeria Pod Arkadami): 40 pln
Bilety w dniu koncertu: 50 pln
Support: Projekt Patryoci

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości