Reklama

Agnieszka Muzyk dyrektorem OKE w Łomży

02/03/2021 11:38

Agnieszka Barbara Muzyk będzie pełniła funkcję dyrektora Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży. Była wiceprezydent Łomży i zastępca dyrektora Podlaskiego Oddziału Regionalnego ARiMR wygrała ogłoszony kilka miesięcy temu konkurs.

Konkurs na dyrektora Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży został ogłoszony 7 grudnia.  Kandydaci musieli posiadać m.in. wykształcenie wyższe; co najmniej dziesięcioletni staż pracy, obejmujący co najmniej trzyletni staż pracy na stanowisku kierowniczym lub związanym z kierowaniem pracą zespołu; doświadczenie związane z organizowaniem egzaminów lub prowadzeniem badań w zakresie egzaminowania.

Najlepsza okazała się Agnieszka Muzyk. Była wiceprezydent Łomży i wicedyrektor Podlaskiego Oddziału Regionalnego ARiMR już dziś (2.03) rozpoczęła pracę na nowym stanowisku.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości