Reklama

Autorzy najładniejszych bombek nagrodzeni [FOTO]

15/01/2021 16:03

W sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łomży odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Konkursie świątecznym na najładniejszą bombkę choinkową.

Wyróżnieni autorzy nadesłanych prac otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Miasto Łomża, poseł Aleksandrę Szczudło i europosła Tomasza Frankowskiego.  

W konkursie wzięło udział 180 uczestników. Każda z nadesłanych prac była wyjątkowa,  widać w niej było serce, zaangażowanie i samodzielność wykonania- podkreśla prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski.
Nagrodzone zostały trzy pierwsze miejsca w trzech kategoriach: przedszkola, klasy I-III oraz klasy IV-VIII szkół podstawowych. Jury postanowiło przyznać również 7 wyróżnień przedszkolakom, 8 uczniom nauczania początkowego oraz  7 i starszym uczniom podstawówek.

Reklama

Lista nagrodzonych:

Przedszkole

Nagrody główne:

1.    Marcelina Bielak
2.    Piotr Danielewski
3.    Adam Gutowski

Wyróżnienia:
- Antoni Karpiński
- Aleksandra Zięba
- Barbara Hurec
- Diana Szczepankiewicz
- Laura Orzechowska
- Mateusz Mitter
- Oliwia Muła

Klasy I-III

Nagrody główne:

1.    Raffaele Kacper Aglio
2.    Robert Zabielski
3.    Lena Modzelewska

Wyróżnienia:
- Anna Mitter
- Anna Żebrowska
- Kacper Kopczewski
- Kinga Truszkowska
- Nikola Zięba
- Paweł Mitter
- Stanisław Kąklewski
- Wiktoria Domoradzka

Reklama

Klasy IV- VIII

Nagrody główne:

1.    Szymon Sawicki
2.    Konrad Sawicki
3.    Aset Khumaidova

Wyróżnienia:
- Adam Sławiński
- Gabriela Krupińska
- Julia Jolanta Goc
- Konstancja Piaścik
- Maja Małachwiej
- Natalia Przestrzelska
- Zuzanna Kopczewska

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wręczenia nagród uczestnikom konkursu przez zastępcę prezydenta Łomży Andrzeja Stypułkowskiego i europosła Tomasza Frankowskiego. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości