W sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łomży odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Konkursie świątecznym na najładniejszą bombkę choinkową.
Wyróżnieni autorzy nadesłanych prac otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Miasto Łomża, poseł Aleksandrę Szczudło i europosła Tomasza Frankowskiego.
W konkursie wzięło udział 180 uczestników. Każda z nadesłanych prac była wyjątkowa, widać w niej było serce, zaangażowanie i samodzielność wykonania- podkreśla prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski.
Nagrodzone zostały trzy pierwsze miejsca w trzech kategoriach: przedszkola, klasy I-III oraz klasy IV-VIII szkół podstawowych. Jury postanowiło przyznać również 7 wyróżnień przedszkolakom, 8 uczniom nauczania początkowego oraz 7 i starszym uczniom podstawówek.
Lista nagrodzonych:
Przedszkole
Nagrody główne:
1. Marcelina Bielak
2. Piotr Danielewski
3. Adam Gutowski
Wyróżnienia:
- Antoni Karpiński
- Aleksandra Zięba
- Barbara Hurec
- Diana Szczepankiewicz
- Laura Orzechowska
- Mateusz Mitter
- Oliwia Muła
Klasy I-III
Nagrody główne:
1. Raffaele Kacper Aglio
2. Robert Zabielski
3. Lena Modzelewska
Wyróżnienia:
- Anna Mitter
- Anna Żebrowska
- Kacper Kopczewski
- Kinga Truszkowska
- Nikola Zięba
- Paweł Mitter
- Stanisław Kąklewski
- Wiktoria Domoradzka
Klasy IV- VIII
Nagrody główne:
1. Szymon Sawicki
2. Konrad Sawicki
3. Aset Khumaidova
Wyróżnienia:
- Adam Sławiński
- Gabriela Krupińska
- Julia Jolanta Goc
- Konstancja Piaścik
- Maja Małachwiej
- Natalia Przestrzelska
- Zuzanna Kopczewska
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wręczenia nagród uczestnikom konkursu przez zastępcę prezydenta Łomży Andrzeja Stypułkowskiego i europosła Tomasza Frankowskiego.