Reklama

"Baje, Bajki, Bajeczki..." w MDK DŚT [FOTO]

12/04/2017 05:59

11 kwietnia 2017 r. w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury - Domu Środowisk Twórczych odbyły się eliminacje miejskie XXX Małego Konkursu Recytatorskiego BAJE, BAJKI, BAJECZKI. W recytatorskie szranki stanęli ze sobą uczniowie łomżyńskich szkół podstawowych.

Tegoroczne jury w składzie: Krzysztof Zemło, Joanna Klama, Magda Sinoff po wysłuchaniu 34. prezentacji postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

W kategorii klas I – III szkół podstawowych:

MIEJSCE – Szymon Szlesiński – SP 7 MIEJSCE – Bartosz Tomasz Głębocki – SP 5 MIEJSCE – Adam Puławski – SP 7 WYRÓŻNIENIE – Wiktoria Szklanecka – SP 4 WYRÓŻNIENIE – Joanna Szczecińska

W kategorii klas IV – VI szkół podstawowych:

 MIEJSCE – Eryk Wojtkowski – SP 9  MIEJSCE – Natalia Bieniek – SP 10

Do eliminacji wojewódzkich w Białymstoku zakwalifikowali się Eryk Wojtkowski i Szymon Szlesiński.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości