Jest karnawał! W karnawale wszyscy chodzą na bale. Ależ to była zabawa! Najmłodsi wychowankowie MDK-DŚT przejęły w wczoraj salę i urządziło sobie niesamowitą imprezę karnawałową, która miała charakter balu przebierańców. Mogliśmy spotkać w postacie z bajek, baśni, filmów. Roiło się od księżniczek, wróżek, zwierzaków, bohaterów filmów itd. we wszystkich możliwych kolorach tęczy!
- Dzieci mają możliwość poczuć co to jest karnawał, bo nie tylko dorośli mogą się bawić – tłumaczy Anna Bureś z MDK-DŚT – Podczas balu dzieci mają szereg atrakcji, zabaw, konkursów. Będzie oczywiście konkurs na najlepszy strój – dodaje instruktorka.
Podczas karnawałowej zabawy rozstrzygnięto konkurs na fotograficzny śnieżnych rzeźb. Komisja konkursowa najwyżej oceniła rzeźbę pt. “ŚNIEŻNY PIES”.

Za pomysłowość, fantazję i humor - przyznała nagrodę Andżelice Wiśniewskiej. Natomiast w internetowym głosowaniu zwyciężyli Zuzanna i Maksymilian Wysoccy za rzeźbę “UŚMIECHNIĘTA ŚNIEŻNA PRZYTULANKA”.
