Reklama

Baraż podwyższonego ryzyka. Policja zdecydowała ws. meczu ŁKS-u. Ważny komunikat dla kibiców

03/06/2026 14:27

W środę (3 czerwca) o godz. 19:26 ŁKS Łomża rozpocznie baraże o awans do II ligi. Łomżyńscy piłkarze podejmą Górnik Polkowice na stadionie przy ul. Zjazd 18. Policja zakwalifikowała mecz jako imprezę masową podwyższonego ryzyka. Mundurowi obawiają się m.in. konfrontacji kibiców. Co to oznacza dla tych, którzy wybierają się na mecz?

Policja obawia się konfrontacji kibiców w Łomży. Decyzja o meczu podwyższonego ryzyka

Na kilka godzin przed barażowym meczem z Górnikiem Polkowice, ŁKS Łomża poinformował w mediach społecznościowych o decyzji policji dotyczącej spotkania. Mundurowi zakwalifikowali mecz jako imprezę masową podwyższonego ryzyka. Policjanci obawiają się m.in.

  • zakłócenie porządku publicznego,
  • próba konfrontacji siłowej pomiędzy kibicami oraz wtargnięcia na płytę boiska,
  • próby wtargnięcia na teren imprezy przez osoby nietrzeźwe,
  • przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu, w tym bójki i pobicia, uszkodzenia ciała, używanie wyrobów pirotechnicznych.

Co to oznacza dla kibiców, którzy pojawią się na Stadionie Miejskim w Łomży na meczu z Górnikiem Polkowice? Przy wejściu na stadion będzie prowadzona weryfikacja danych kibiców, w tym numeru PESEL. Obowiązywać będą także szczegółowe kontrole bezpieczeństwa. Ponadto nie można na teren stadionu wnosić oraz spożywać alkoholu. Podczas meczu służby porządkowe i policjanci prowadzić będą wzmożone działania związane z zabezpieczeniem.

Reklama

Klub prosi kibiców, aby przybyli na stadion wcześniej, gdyż kontrole bezpieczeństwa mogą wydłużyć wejście na obiekt. Kibice powinni też mieć ze sobą dokumenty potwierdzające tożsamość oraz stosować się do poleceń służb porządkowych.

Źródło: ŁKS Łomża Aktualizacja: 03/06/2026 14:28
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości