Reklama

Będzie mgliście. Synoptycy wydali ostrzeżenie

19/12/2020 15:53

Synoptycy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydali ostrzeżenie przed niebezpiecznym zjawiskiem. - Prognozuje się gęste mgły ograniczające widzialność miejscami poniżej 200 m - ostrzega Karolina Kierklo, dyżurny synoptyk IMGW-PIB.

Alert I stopnia będzie ważny od godz. 19:00 dnia 19.12.2020 do godz. 09:00 dnia 20.12.2020.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska określono na 70 proc. 

Ostrzeżenie dotyczy obszaru całego województwa podlaskiego. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości