Reklama

Brak motywacji? Kolejna przegrana ŁKS-u

05/03/2011 16:40

Łomżyński ŁKS po praz kolejny przegrał w sparingowym meczu  z III-ligową drużyną Olimpii Zambrów. Brak motywacji? Pierwsza połowa meczu należała do zambrowian, padły w niej aż 3 bramki.

Mimo dobrej gry naszego zespołu w drugiej połowie meczu, spotkanie zakończyło się wynikiem 1:3 (w 50. minucie Horyszko zdobył honorową bramkę).

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości