Sebastian Włodarski - zawodnik klubu Hunter Kickboxing Łomża wywalczył brązowy medal podczas Mistrzostw Polski Wojska Polskiego, które odbyły się w formule K1.
Reprezentant Łomży startował w najliczniej obsadzonej kategorii wagowej do 81 kg i zdołał dotrzeć aż do strefy medalowej. Aby znaleźć się na podium, Włodarski musiał stoczyć dwa wymagające pojedynki.
Pierwszą walkę zakończył zwycięstwem przez techniczny nokaut w drugiej rundzie, zmuszając rywala do trzykrotnego liczenia. W drugim starciu wygrał jednogłośnie na punkty, ponownie doprowadzając przeciwnika do liczenia, tym razem w trzeciej rundzie.
Niestety, na tym etapie dalszy udział zawodnika w turnieju uniemożliwiła kontuzja stopy. Uraz wykluczył go z walki o finał, a tym samym z szansy na zdobycie tytułu mistrza Polski.
Mimo tego pechowego zakończenia, brązowy medal jest dużym sukcesem zarówno dla Sebastiana, jak i jego trenera Macieja Tercjaka. Szkoleniowiec podkreślił, iż potencjał był ogromny, a złoto znajdowało się w zasięgu ręki.