Dobry debiut w kateogrii adult czarnych pasów ma za sobą Damian Zorczykowski.
Szkoleniowiec i zawodnik Fight Club Łomża wystartował podczas XV Mistrzostw Polski No-Gi Jiu Jitsu 2025. W Poznaniu wywalczył brązowy medal.
- Za mną dwie walki, 20 minut spędzone na macie. Mam miejsce na podium, ale czuję niedosyt. Wiem, na co mnie stać i jestem głodny kolejnych wyzwań - mówi Zorczykowski.