Już dzisiaj startuje cykl imprez kulturalnych Café Kultura czyli Tydzień z Kulturą na Starym Rynku, a dokładnie przy Galerii Pod Arkadami. W programie znalazły się głównie koncerty, ale też plener malarski i potańcówka.
Na początek w sobotę 22 lipca wystąpi z koncertem zespoół „Złodzieje oklasków". Dla spragnionych (nie tylko kultury) serwowane będą napoje - oczywiście bezalkoholowe. Na wszystkie imprezy wstęp wolny.
P R O G R A M
22 lipca 2017 (sobota) godz.18.00