Reklama

Całe podium dla Piątnicy w konkursie "Nakręć się na zawód" [VIDEO]

26/03/2019 09:44

Trzy zespoły z Piątnicy nakręciły trzy filmy i wszyscy zajęli miejsca na podium. Tak wyglądają wyniki konkursu filmowego "Nakręć się na zawód", który zorganizowała Izba Rzemieślnicza i Przedsiębiorczości w Białymstoku.

Zadaniem grup biorących udział w konkursie było stworzenie filmu przedstawiającego wykonywanie wybranego zawodu lub związanego z nim stanowiska pracy, bądź innych elementów promujących zawód/stanowisko w branży rolno-spożywczej lub budowlanej.

Do drugiego etapu komisja zakwalifikowała 5 filmów z subregionu łomżyńskiego. Trzy filmy nakręciły trzy zespoły z Piątnicy. Uczniowie sami przygotowali scenariusz i zmontowali materiał. Aby stanąć na podium, trzeba było zdobyć najwięcej polubień lub reakcji na facebookowym fanpage'u projektu.

Reklama

I udało się! Całe podium należy do zespołów z Piątnicy. Pierwsze miejsce w subregionie łomżyńskim zajęła grupa reżyserska P1ĄTN1CA z filmem pt. "Rzeka mleka", druga lokata przypadła grupie 11KSPK11, która wykonała film pt. "Od zakwasu do bochenka", a III pozycja należy do grupy HG1BR2TT z filmem pt. "Z życia ogrodnika".

W konkursie uczestniczyło 101 uczniów i uczennic ze szkół gimnazjalnych z terenu czterech subregionów województwa podlaskiego: białostockiego, bielskiego, łomżyńskiego, suwalskiego. 

Reklama

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości