Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zaprasza wszystkie chętne osoby do uczestniczenia w bezpłatnych zajęciach sportowych i rekreacyjnych pn. „Aktywny Orlik”.
Wakacje to czas relaksu, odpoczynku i regeneracji sił po intensywnym okresie nauki czy pracy. Jest to również doskonała okazja do zadbania o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne poprzez regularną aktywność fizyczną. W okresie letnim MOSiR Łomża zaprasza na bezpłatne zajęcia sportowe i rekreacyjne pn. „Aktywny Orlik” na kompleksie „Moje Boisko Orlik 2012” przy ul. Katyńskiej.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zachęca w szczególności dzieci i młodzież, ale także osoby dorosłe i starsze wiekiem do udziału w cyklu bezpłatnych zajęć sportowo-rekreacyjnych na łomżyńskim Orliku przy ulicy Katyńskiej. Program realizowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki przez Fundację Orły Sportu. Zajęcia poprowadzą lokalni animatorzy sportu. Nie trzeba się rejestrować! Wystarczy ubrać się wygodnie i odpowiednio do pogody, wziąć butelkę wody i zgłosić się do animatora na wybrane zajęcia.
|
Dzień tygodnia |
Godzina |
Zajęcia |
|
poniedziałek |
16:30 |
francuska gra w boule |
|
18:00 |
Nordic Walking |
|
|
wtorek |
16:30 |
piłka nożna |
|
17:00 |
koszykówka |
|
|
środa |
16:30 |
zajęcia ogólnorozwojowe |
|
18:00 |
fitness na świeżym powietrzu |
|
|
czwartek |
16:30 |
francuska gra w boule |
|
17:00 |
koszykówka |
Pamiętajmy, że aktywność fizyczna to nie tylko obowiązek, ale przede wszystkim przyjemność i inwestycja w nasze zdrowie, której efekty będziemy odczuwać przez cały rok.
UWAGA! Informacje od organizatorów: