Reklama

Dla nich zima nie jest zła [FOTO]

20/12/2022 07:30

W przedświątecznej atmosferze uczniowie ZSS w Łomży uczestniczyli w 10-dniowym obozie bojerowym finansowanym ze środków PFRON.

Szkolenie odbywało się od 9 grudnia 2022 roku do 18 grudnia 2022 roku w Rajgrodzie w Yacht Clubie „Arcus”.

Projekt był realizowany w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych pod nazwą:” Zwiększenie samodzielności osób niepełnosprawnych – szkolenia bojerowe”. Beneficjenci nie tylko zdobywali wiedzę z zakresu żeglarstwa lodowego, ale także korzystali z uroków zimy, poznali zasady bezpieczeństwa na wodzie i lodzie, uczestniczyli w prelekcji „W zgodzie z naturą” prowadzonej przez pracownika Biebrzańskiego Parku Narodowego oraz zdobyli mnóstwo kompetencji społecznych.

Reklama

ZSS dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji projektu.

 

Źródło: nadesłane

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości