Reklama

Dominik Bajorek z Jeziorka debiutuje z teledyskiem [VIDEO]

01/07/2019 08:36

Dominik Bajorek, czyli mieszkający w Jeziorku uczestnik popularnego programu Disco Star próbuje zawojować branżę disco polo! Przedwczoraj światło dzienne ujrzał teledysk do jego najnowszego utworu pt. "Pytasz mnie".

BajorekD, a właściwie Dominik Bajorek jest 19-letnim mieszkańcem Jeziorka (gm. Piątnica). 29 czerwca na kanale Disco Polo Lajf premierę miał jego debiutancki utwór pt. "Pytasz mnie", do którego teledysk zrealizowano w Białymstoku. To rytmiczna piosenka o niespełnionej miłości i zawodzie, którą odtworzono już ponad 50 tysięcy razy.

Warto przypomnieć, że Dominik brał udział w popularnym programie "Disco Star". Chociaż nie udało mu się zdobyć tego tytułu, branża disco polo stoi przed nim otworem.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości