Reklama

Dominik powalczy na gołe pięści. Dąbrowski: Będziemy polować i atakować

Już 5 kwietnia Dominik Dąbrowski, zawodnik Hunter Kickboxing Łomża, stanie do walki na gołe pięści w Kijowie. Młody wojownik zmierzy się na gali organizowanej przez uznaną na Ukrainie federację Klan. Wraz ze swoim sztabem wyrusza na wschód Europy w niedzielę. Z Warszawy będą podróżować autokarem.

"Nie boimy się"
21-letni Dąbrowski nie ukrywa ekscytacji nadchodzącym pojedynkiem, choć walka odbędzie się w kraju ogarniętym konfliktem. - Jesteśmy ciekawi, jak to wygląda i czy rzeczywiście jest tak, jak pokazują media. Jadę z ekipą i nie boimy się - podkreśla.

Gotowy na walkę bez osłon
Dąbrowski intensywnie przygotowuje się do konfrontacji na gołe pięści. Jak zaznacza, nie ma znaczenia, czy walczy w rękawicach, czy bez nich - celem jest zwycięstwo. - Życie to walka. Jestem w ciągłym treningu, każdego dnia pracuję nad formą. Jadę tam, by pokazać, że Polska też może się liczyć w takich starciach - zapewnia zawodnik.

Reklama

Podczas treningów stosuje metody przyzwyczajające do uderzeń bez osłon. - Trenujemy w małych rękawicach i w samych owijkach. Pięści są rozbite, utwardzone. Mam kowadło w rękach i udowodnię to na gali - zapowiada pewny siebie fighter.

Ekipa w komplecie
Dąbrowski podróżuje w sprawdzonym składzie. Towarzyszą mu Maciej Tercjak oraz Karol Chodnicki, stanowiący jego narożnik. Do zespołu dołączył także utytułowany zawodnik ze świata walk na gołe pięści, jednak jego nazwisko pozostaje na razie tajemnicą.

Reklama

Zbliżająca się gala Klan w Kijowie to dla Dąbrowskiego okazja do udowodnienia swoich umiejętności i zdobycia międzynarodowego uznania. Polak jest gotowy na wyzwanie i nie wyklucza, że jego starcie może zakończyć się już w pierwszej rundzie. - Tutaj to my będziemy polować i atakować - podsumowuje z determinacją.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 27/03/2025 09:47
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości