Reklama

Dwie interwencje straży na ulicy Senatorskiej

16/01/2025 17:13

Strażacy dwa razy byli dziś wzywani do zadymionych pomieszczeń w bloku przy ulicy Senatorskiej. Obecnie trwa zabezpieczenie miejsca zdarzenia.

Straż pożarna w Łomży była dziś dwukrotnie wzywana do bloku przy ulicy Senatorskiej, gdzie doszło do zadymienia pomieszczeń. Za pierwszym razem strażacy interweniowali około godziny 15:30, a zadymienie było spowodowane zwarciem instalacji elektrycznej. Drugi raz łomżyńscy strażacy byli wezwani około godziny później, również z powodu zadymienia pomieszczenia. Obecnie trwają prace mające na celu zabezpieczenie miejsca zdarzenia. Nie ustalono jeszcze przyczyn zadymienia. 

Do wezwania zostały skierowane dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Łomży. 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 16/01/2025 17:19
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości