Z dniem 31 sierpnia 2019 roku Iwona Erynk-Cichowicz zostanie odwołana ze stanowiska Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 7 w Łomży - zarządzenie w tej sprawie podpisał prezydent Mariusz Chrzanowski. Odwołanie jest efektem złożonej pisemnej rezygnacji, podyktowanej względami zdrowotnymi i prywatnymi.
Jak przekazała nam obecna dyrektor, powodem rezygnacji jest sytuacja zdrowotna i prywatna. - Zdrowie i rodzina są priorytetem - mówiła w rozmowie z nami.
Iwona Erynk-Cichowicz pełniła będzie obowiązki dyrektora "Siódemki" do końca roku szkolnego, czyli do 31 sierpnia, Tego dnia tracą moc wszelkie pełnomocnictwa udzielone jej jako dyrektorowi szkoły.
- Konkurs na nowego dyrektora zostanie ogłoszony niebawem - informuje Grzegorz Daniluk z Kancelarii Prezydenta Miasta.
Kadencja Iwony Erynk-Cichowicz pierwotnie powinna zakończyć się dopiero w 2021 roku.