Kino Millenium zaprosiło dziś dyrektorów placówek oświatowych z Łomży i okolicznych gmin oraz samorządowców związanych z oświatą na spotkanie, podczas którego mogli szczegółowo zapoznać się z ofertą kina skierowaną do zorganizowanych grup szkolnych i przedszkolnych.
- Szkoły i przedszkola mogą liczyć w naszym kinie na bardzo duże upusty cenowe. Dla grup minimum 20-osobowych przygotowaliśmy bardzo fajną ofertę, obniżyliśmy ceny biletów - tłumaczy Iwona Wojtkowska, Koordynator Sprzedaży w Kinie Millenium.
Kino służy także pomocą w dotarciu do kina grupom, które mogą mieć problem z zapewnieniem sobie transportu. Kino dostosuje się także do wymagań odnośnie godziny projekcji oraz wyświetlanego filmu. Zorganizowane grupy nie muszą wybierać tylko z ogólnie dostępnego repertuaru. Wojtkowska zachęca również grupy, by do kina docierały z dużym wyprzedzeniem, nawet do 40 minut przed zaplanowaną projekcją. Kino chętnie wówczas odsłoni swoje tajemnice, zaprezentuje nie tylko sale kinowe czy kawiarnię, ale także serce kina, jakim jest projektorowa.
- Jesteśmy wszyscy jako mieszkańcy Łomży bardzo zadowoleni, że nasz przedsiębiorca, nasz mieszkaniec, podjął się nieprawdopodobnego zadania remontu i uruchomienia kina, które cieszy nas wszystkich - mówiła wiceprezydent Agnieszka Muzyk, która mocno wychwalała łomżyńskie kino i podejście właścicieli do potrzeb klientów.
Ofertę kina zaprezentowaną podczas spotkania docenili dyrektorzy placówek.
- Myślę, że jest to bardzo szeroka oferta, szczególnie jeśli chodzi o lektury szkolne, ponieważ w Zespole Szkół Ogólnokształcących są dwie szkoły, gimnazjum i liceum. Myślę, że w miarę możliwości finansowych postaramy się skorzystać. Jest to coś nowego na naszym rynku. Myślę, że to pozwoli może zachęcić uczniów nie tylko do czytania, ale również do zgłębiania lektur w innych formach - przyznał dyrektor Jerzy Łuba.
Oferta spodobała się dyrektorom placówek. Kino wychwalała i zachęcała do odwiedzania kina dyrektor Wety Bogumiła Olbryś. Również dyrektor Przedszkola Nr 8 w Łomży Agnieszka Bućkowska przyznaje, że kino jest chętnie odwiedzanym miejscem przez przedszkolaki. Całe przedszkole wybierze się tu na seans w Dniu Dziecka.