Reklama

Ferie z teatrem

19/01/2016 06:56

Teatr Lalki i Aktora w Łomży zaprasza dzieci i młodzież do uczestnictwa w akcji "Ferie z teatrem". W ciągu ośmiu dni zespół teatru zaprezentuje spektakle, które są tak dobrane, aby różne grupy wiekowe odnalazły coś dla siebie.

Ideą "Ferii z teatrem" jest, aby widzowie mogli zapoznać się z różnorodnymi formami, konwencjami i aranżacjami teatralnymi. Aktorzy Teatru Lalki i Aktora w Łomży chcą przybliżyć widzom teatr poetycki, nowoczesny, ale również zapewnić dobrą zabawę oraz dostarczyć niezapomnianych wzruszeń.

W tegorocznej edycji "Ferii z teatrem" artyści proponują swoim widzom pięć spektakli repertuarowych łomżyńskiego teatru, tj. "Tygrys Pietrek", "Kominiarczyk", "Baśń o Rycerzu bez Konia", "Czerwony kapturek" i "Magiczny sklep".

Reklama

Poza obejrzeniem spektakli dodatkową atrakcją będzie czytanie przez aktorów Teatru Lalki i Aktora w Łomży fragmentów baśni i bajek. Dzieci i młodzież, które odwiedzą teatr w terminie 30 stycznia – 6 lutego 2016 będą mogły wejść na wieżę widokową, obejrzeć wystawę lalek oraz miło spędzić czas w kawiarence teatralnej.

Szczegółowy program "Ferii z teatrem":

30 stycznia - Spektakl "Baśn o rycerzu bez konia" 31 stycznia - Spektakl "Tygrys Pietrek" 1 lutego - Spektakl "Tygrys Pietrek" 2 lutego - Spektakl "Kominiarczyk" 3 lutego - Spektakl "Magiczny sklep" 4 lutego - Spektakl "Magiczny sklep" 5 lutego - Spektakl "Czerwony Kapturek" 6 lutego - Spektakl "Czerwony kapturek"

Wszystkie spektakle w ramach Ferii z Teatrem: TLiA - Pl. Niepodległości 14, godz. 12.00

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości