Ośmiu mężczyzn znanych ze stacji TTV weźmie udział w programie, w którym przejdą wymagające szkolenie wojskowe. Filmowcy ze stacji TTV nagrywali materiał do formatu "Nasi w mundurach" w Grądach Nowogrodzkich i Czerwonym Borze.
W niedzielę (11.09), w Grądach Nowogrodzkich, budynek po nieistniejącej już szkole stał się planem filmowym. Filmowcy pojawili się również w Czerwonym Borze.
Ekipa stacji TTV wybrała lokalizacje z naszego regionu na potrzeby programu “Nasi w mundurach”, w którym mają wystąpić osoby znane z formatu “Google Box”.
- Nadchodzi polska wersja norweskiego formatu „Celebrity Task Force”! Ośmiu mężczyzn znanych ze stacji TTV weźmie udział w programie, w którym przejdą wymagające szkolenie wojskowe. Są w różnym wieku, mają odmienne poglądy i doświadczenia. Przed nimi 12 dni ciężkich ćwiczeń i cel – ukończenie wojskowego szkolenia! Nie będzie lekko! Na wodzie, lądzie oraz w powietrzu – uczestnicy będą zdobywać nowe umiejętności, które mogą przydać się w wielu ekstremalnych sytuacjach. Pod okiem dowódców służb mundurowych z wieloletnim doświadczeniem, będą trenować wytrwałość i przełamywać własne słabości. Sprawdzą, czy potrafią odnaleźć się w trudnych warunkach i zadbać o bezpieczeństwo swoje oraz bliskich. W ostatnim odcinku tylko wybrani będą mogli przystąpić do finałowego zadania. Który z nich wytrwa najdłużej - zapowiada stacja TTV.
Reklama
Premierowe odcinki programu "Nasi w mundurach" mają pojawić się w październiku.
Fot. ilustracyjne