Reklama

Filmowcy przyjechali do Grąd Nowogrodzkich. Nagrywali materiał do nowego programu stacji TTV

12/09/2022 11:56

Ośmiu mężczyzn znanych ze stacji TTV weźmie udział w programie, w którym przejdą wymagające szkolenie wojskowe. Filmowcy ze stacji TTV nagrywali materiał do formatu "Nasi w mundurach" w Grądach Nowogrodzkich i Czerwonym Borze.

W niedzielę (11.09), w Grądach Nowogrodzkich, budynek po nieistniejącej już szkole stał się planem filmowym. Filmowcy pojawili się również w Czerwonym Borze. 

Ekipa stacji TTV wybrała lokalizacje z naszego regionu na potrzeby programu “Nasi w mundurach”, w którym mają wystąpić osoby znane z formatu “Google Box”.

- Nadchodzi polska wersja norweskiego formatu „Celebrity Task Force”! Ośmiu mężczyzn znanych ze stacji TTV weźmie udział w programie, w którym przejdą wymagające szkolenie wojskowe. Są w różnym wieku, mają odmienne poglądy i doświadczenia.  Przed nimi 12 dni ciężkich ćwiczeń i cel – ukończenie wojskowego szkolenia! Nie będzie lekko! Na wodzie, lądzie oraz w powietrzu – uczestnicy będą zdobywać nowe umiejętności, które mogą przydać się w wielu ekstremalnych sytuacjach.  Pod okiem dowódców służb mundurowych z wieloletnim doświadczeniem, będą trenować wytrwałość i przełamywać własne słabości. Sprawdzą, czy potrafią odnaleźć się w trudnych warunkach i zadbać o bezpieczeństwo swoje oraz bliskich. W ostatnim odcinku tylko wybrani będą mogli przystąpić do finałowego zadania. Który z nich wytrwa najdłużej - zapowiada stacja TTV.

Reklama

Premierowe odcinki programu "Nasi w mundurach" mają pojawić się w październiku. 

Fot. ilustracyjne

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości