Łomżyński zespół Firewalk walczy o wejście na playlistę do Polskiego Radia Czwórka. Aby tak się stało, potrzebne są nasze głosy. Wystarczą dwa kliknięcia, aby pomóc naszym muzykom. Zachęcamy do wsparcia starań łomżyńskiej grupy. Być może dzięki temu zrobi się o nich głośno w całym kraju!
- Musimy zebrać jak najwięcej głosów w programie "Będzie Głośno". Klikajcie na link i przycisk GŁOSUJ przy pozycji "FireWalk - Odlecę stąd". Ogromne dzięki za każdy głos!!! - zachęcają członkowie zespołu.
Aby oddać głos należy przejść na stronę http://www.polskieradio.pl/10/5359 (pierwsze kliknięcie) i oddać głos (drugie kliknięcie). Tylko tyle i aż tyle.
Program emitowany jest w radiowej "Czwórce" w każdy piątek o godz. 18.00. A poniżej utwór, na który głosujemy: