Reklama

Funkcjonariusze z łomżyńskiej KAS zlikwidowali kolejny nielegalny salon gier hazardowych [FOTO]

29/11/2023 10:50

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z łomżyńskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) zlikwidowali nielegalny salony gier hazardowych. Tym razem funkcjonariusze swoje działania prowadzili w Zambrowie.

W zambrowskim nielegalnym salonie gier hazardowych zabezpieczono 4 automaty do gier hazardowych oraz narkotyki. 

- W lokalu wyposażonym w monitoring służący do weryfikacji wchodzących klientów funkcjonariusze zabezpieczyli 4 nielegalne automaty. Podczas przeszukania obecnego na miejscu mężczyzny mundurowi znaleźli ponad 17 g środków odurzających, m.in. haszysz oraz amfetaminę - relacjonuje podlaska KAS.

Jak informuje podlaska KAS, organizatorom nielegalnych gier hazardowych grozi grzywna, kara pozbawienia wolności do lat 3, albo obie kary łącznie. Takie osoby muszą również liczyć się z karami pieniężnymi 100 tys. zł za każde nielegalne urządzenie. 

Reklama

Wiadomo również, że sprawę ujawnionych narkotyków przejęli zambrowscy policjanci.

 

źródło: podlaska KAS
źródło zdj.: podlaska KAS

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości