Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z łomżyńskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) zlikwidowali nielegalny salony gier hazardowych. Tym razem funkcjonariusze swoje działania prowadzili w Zambrowie.
W zambrowskim nielegalnym salonie gier hazardowych zabezpieczono 4 automaty do gier hazardowych oraz narkotyki.
- W lokalu wyposażonym w monitoring służący do weryfikacji wchodzących klientów funkcjonariusze zabezpieczyli 4 nielegalne automaty. Podczas przeszukania obecnego na miejscu mężczyzny mundurowi znaleźli ponad 17 g środków odurzających, m.in. haszysz oraz amfetaminę - relacjonuje podlaska KAS.
Jak informuje podlaska KAS, organizatorom nielegalnych gier hazardowych grozi grzywna, kara pozbawienia wolności do lat 3, albo obie kary łącznie. Takie osoby muszą również liczyć się z karami pieniężnymi 100 tys. zł za każde nielegalne urządzenie.
Wiadomo również, że sprawę ujawnionych narkotyków przejęli zambrowscy policjanci.
źródło: podlaska KAS
źródło zdj.: podlaska KAS