Reklama

Geodeci-seniorzy spotkali sie w Hali Kultury

20/08/2025 15:25

W Hali Kultury w Łomży odbyło się spotkanie członków Oddziału Stowarzyszenia Geodetów Polskich w Białymstoku z prezydentem Mariuszem Chrzanowskim.

Takie spotkania to już tradycja. Mają one na celu przede wszystkim integrację naszego środowiska geodezyjnego. Rozmawiamy, wymieniamy swoje poglądy – mówił Szymon Pawłowski, prezes zarządu SPG w Białymstoku. 

W imieniu Koła Stowarzyszenia Geodetów Polskich w Łomży głos zabrał Daniel Tomaszewski, który podziękował prezydentowi Łomży Mariuszowi Chrzanowskiemu za życzliwość i pomoc w przeprowadzeniu wielu inicjatyw. Wymienił m.in. rondo Geodetów Ziemi Łomżyńskiej czy obelisk upamiętniający 100-lecie łomżyńskiej geodezji.

Reklama

Włodarz miasta wyraził ogromny szacunek do pracy geodetów.

Rola geodetów jest bardzo ważna społecznie. Budowa domu, drogi, czy wszelkich inwestycji nie zostanie zrealizowana bez pomiaru terenu, który stanowi podstawę do projektów budowlanych – podkreślił prezydent Mariusz Chrzanowski.

Źródło: Urząd Miejski w Łomży
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości