Reklama

Grupa radnych chce odwołania wiceprzewodniczącego Grzymały

12/01/2022 10:01

Grupa radnych złożyła wniosek o odwołanie Andrzeja Grzymały z funkcji wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej Łomży. Glosowanie ma zostać przeprowadzone jeszcze w styczniu.

Pod wnioskiem podpisali się: Dariusz Domasiewicz, Marianna Jóskowiak, Artur Nadolny, Tadeusz Kowalewski, Zbigniew Prosiński i Jan Olszewski.

„W obecnej, bardzo trudnej sytuacji finansowej Miasta, jest potrzebnym i uzasadnionym odwołanie z funkcji jednego Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej Łomży i nie powierzanie jej kolejnemu radnemu. Proponowana uchwała nie wywołuje zwiększenia wydatków w budżecie Miasta na 2022r.” – czytamy w uzasadnieniu.

Najbliższa sesja Rady Miejskiej odbędzie się 19 stycznia. Możliwe, że zostanie wtedy podjęta kolejna próba uchwalenia budżetu na 2022 rok.

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości