Reklama

IMGW znowu ostrzega przed przymrozkami

18/05/2022 11:50

Synoptycy IMGW-PIB ponownie ostrzegają mieszkańców Łomży i regionu przed przymrozkami.

Alert I stopnia będzie obowiązywał od godz. 00:00 dnia 19.05.2022 do godz. 06:00 dnia 19.05.2022

- Prognozowany jest spadek temperatury powietrza do około 2°C, przy gruncie do -2°C - ostrzega IMGW-PIB.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska określono na 80 proc. 

Ostrzeżenie dotyczy wszystkich powiatów województwa podlaskiego. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości