Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na wyjątkowe aktywności sportowe i rekreacyjne, które odbędą się w maju!

Już w poniedziałek, 13 maja o godzinie 18:00 na kompleksie sportowo-rekreacyjnym "Moje boisko Orlik 2012" przy ulicy Katyńskiej 3 zaplanowane są pierwsze zajęcia z Nordic Walking w tym sezonie. Zachęcamy do zabrania swoich kijków i dołączenia do aktywnej społeczności.
Natomiast w piątek, 17 maja, odbędzie się dzień relaksu i odprężenia podczas Nocy Saunowej w Strefie SPA Parku Wodnego przy ul. Wyszyńskiego 15. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00. To doskonała okazja, by zrelaksować ciało i umysł po intensywnym tygodniu. Obowiązuje limit miejsc. Jest to wydarzenie tylko dla osób pełnoletnich.
W niedzielę 19 maja zapraszamy wszystkich miłośników tenisa stołowego do Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich przy ul. Ks. Anny na "II Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Łomży", start o godzinie 9:00. Zapisy będą możliwe na miejscu w biurze zawodów, więc nie przegapcie okazji udziału w tej emocjonującej rywalizacji.
W czwartek 23 maja odbędzie się "Mini Turniej w Piłkarzyki", który rozpocznie się od godz. 16:00, na kompleksie sportowo-rekreacyjnym "Moje boisko Orlik 2012" przy ulicy Katyńskiej 3.
Natomiast w sobotę, 25 maja, zorganizowany jest "Turniej w BOULE" na Bulodromach przy ul. Katyńskiej o godz. 10:00.
W niedzielę, 26 maja MOSiR Łomża zaprasza wszystkich mieszkańców na Poranny fitness na bulwarach, który rozpocznie się o godzinie 10:00 - Nie przegap okazji na wspólne ćwiczenia i poprawę kondycji fizycznej.
Na wszystkie zajęcia lub turnieje wstęp jest bezpłatny, a zapisy odbywać się będą na miejscu danego wydarzenia!