Reklama

Jan Olszewski przewodniczącym Rady Miejskiej w Łomży

21/11/2018 11:08

Jan Olszewski, kandydat zgłoszony przez Prawo i Sprawiedliwość został nowym przewodniczącym Rady Miejskiej w Łomży. Za Olszewskim głosowało 12 radnych. Jedyny kontrkandydat - Maciej Borysewicz otrzymał 10 głosów. Jeden radny wstrzymał się od głosu.

W głosowaniu wzięło udział 23 radnych. Oddano 23 ważne głosy. Jeden z radnych wstrzymał się od głosowania.

Jan Olszewski uzyskał wynik 12 głosów, Maciej Andrzej Borysewicz - 10 głosów.

- Dziękuję za zaufanie jakim mnie obdarzyliście. Chcę powiedzieć, że ja będę przewodniczącym, który będzie dokładał naprawdę wielu sił, żeby rada pracowała efektywnie, w miarę szybko i bez zbędnych niepotrzebnych dyskusji - mówił Olszewski.

Na startującego z list Prawa i Sprawiedliwosci Jana Olszewskiego w wyborach do Rady Miejskiej 21 października zagłosowało 601 mieszkańców, co przełożyło się na wynik 8,03 proc. wszystkich oddanych głosów 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości