Reklama

Jędrzejek z brązem, Chaberek ze srebrem. Cenne doświadczenia Mieczkowskiego

W Warszawie odbyła się 16. edycja Mistrzostw MMA Polska, w której bardzo dobrze zaprezentowała się trzyosobowa reprezentacja Fight Club Łomża. Zawodnicy wrócili z medalami i kolejnymi cennymi doświadczeniami.

Na podium stanął Aleks Jędrzejek, który rywalizował w kategorii do 84 kg. Po stoczeniu trzech walk wywalczył brązowy medal.

Jeszcze lepiej zaprezentował się Konrad Chaberek. Startując w silnie obsadzonej kategorii do 66 kg, stoczył aż cztery pojedynki, z których trzy zakończył zwycięsko. Ostatecznie sięgnął po srebrny medal.

Mniej szczęścia miał Kacper Mieczkowski, który odpadł z turnieju po pierwszej walce. Jak podkreśla szkoleniowiec, zdobyte doświadczenie może jednak zaprocentować w przyszłości.

Reklama

- Jestem bardzo zadowolony z występów chłopaków. Każdy z nich pokazał charakter i zrobił kolejny krok w swoim rozwoju. Medale cieszą, ale równie ważne są doświadczenia, które zbieramy na takich turniejach. To na pewno zaprocentuje w przyszłości - przyznaje Damian Zorczykowski, szkoleniowiec Fight Club Łomża.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości