Reklama

W Ratuszu czeka praca

09/07/2021 15:36

Prezydent Łomży ogłosił nabór na wolne stanowiska w Urzędzie Miejskim w Łomży. Poszukiwani są pracownicy do dwóch wydziałów.

Nabór na dwa wolne stanowiska urzędnicze podinspektora w Centrum Obsługi Mieszkańców - Oddział Komunikacji UM w Łomży.

W ogłoszeniu czytamy, że kandydaci przystępujący do naboru muszą posiadać wykształcenie wyższe (preferowane prawnicze lub administracyjne) i minimum rok stażu pracy w administracji publicznej. Wśród niezbędnych wymagań znajdziemy też bardzo dobrą znajomość przepisów m.in. ustawy Prawo o ruchu drogowym i ustawy o kierujących pojazdami oraz rozporządzeń do tych ustaw, czy znajomość Kodeksu postępowania administracyjnego.

Reklama

Nabór na wolne stanowisko urzędnicze inspektora/podinspektora w Wydziale Inwestycji, Rozwoju i Funduszy Zewnętrznych UM w Łomży

Kandydaci przystępujący do tego naboru muszą posiadać wykształcenie wyższe (preferowane o kierunku budownictwo, inżynieria środowiska, architektura, architektura krajobrazu, ekonomia, administracja, prawo); staż pracy minimum 3 lata w przypadku stanowiska inspektora i minimum 2 lata w przypadku podinspektora; minimum dwuletnie  doświadczenie w pracy na stanowisku inspektora nadzoru lub kierownika budowy (robót) albo na stanowisku bezpośrednio związanym z przygotowaniem inwestycji i realizacją inwestycji (administracja, projektowanie, wykonawstwo). Kandydaci muszą potrafić kosztorysować, w tym obsługiwać programy np. KosztKD, Norma i znać szereg przepisów ustaw.

Reklama

Szczegóły w Biuletynie Informacji Publicznej

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości