Reklama

Jula w nowym teledysku Remo [VIDEO]

19/05/2018 09:22

Pochodząca z Łomży wokalistka Julita „Jula” Fabiszewska zaprezentowała fanom kolejny teledysk we współpracy z Remo. Utwór „To dobre jest” pojawi się na płycie polskiego producenta zatytułowanej „Sekret”. Do projektu artysta zaprosił ponad 20 wokalistów. Oprócz naszej lokalnej gwiazdy wzięli w nim udział m.in. Mezo, Filip Lato oraz Eldo.

Siódma autorska płyta Remo pojawi się w lipcu. Nowa wokalna przygoda Juli najwidoczniej przypadła do gustu jej fanom. Klip jest w sieci od dwóch dni i ma ponad 37 tys. wyświetleń. Piosenka opowiada o poszukiwaniu dobrej strony życia.

Dla Juli zeszły rok był bardzo owocny – wystąpiła w programie „Agent Gwiazdy”, dołączyła do obsady serialu „M jak Miłość” i wydała trzeci studyjny album „Milion słów”. Singiel promujący krążek uzyskał ponad 14 mln wyświetleń na Youtube.

Teraz też jest jej czas. Rusza z sezonem koncertowym, dodatkowo znajduje czas na promowanie rodzinnego miasta. W tygodniu wzięła udział w nagraniu „Pytania na Śniadanie”, w którym wraz z prezydentem Łomży Mariuszem Chrzanowskim, tancerzami Studia Tańca i Fitness BK Step oraz Ulą Sulkowską z MDK-DŚT opowiadała o lokalnej kulturze i zbliżającym się 600-leciu nadania praw miejskich. Materiał zostanie wyemitowany w TVP już 25 maja.

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości