Jak poinformowała oficjalna strona filmu "M jak Miłość", już wkrótce do obsady serialu dołączy kolejna gwiazda: Julita „Jula" Fabiszewska. Informaję potwierdza również sama Jula. Rola w serialu będzie jej aktorskim debiutem, a przed kamerami młoda piosenkarka wcieli się w Paulinę... dziewczynę, która odmieni życie Marcina (Mikołaj Roznerski).
- "M jak miłość" jest dla mnie fantastyczną przygodą, ale również dużym wyzwaniem. Odkąd pamiętam zasiadałam przed telewizorem czekając na ten serial i gdyby ktoś wtedy powiedział, że będę kiedyś jego częścią, uznałabym, że oszalał! - rzuca z uśmiechem Jula. - Niesamowicie cieszę się na to kolejne doświadczenie w życiu - tym bardziej, że mogę rozwinąć skrzydła w zupełnie czymś innym niż muzyka, co będzie dla mnie nie lada sprawdzianem – dodaje gwiazda.
Bohaterka, którą zagra Jula, przyjedzie do Warszawy, by zacząć studia z biotechnologii. A jej znajomość z Marcinem zacznie się pechowo – od stłuczki na ulicy i sporej kłótni. Chodakowski od razu poczuje jednak do dziewczyny sympatię i zaledwie kilka godzin później jego nowa „znajoma" zostanie... nianią małego Szymka (Staś Szczypiński)! Paulina odpowie na ogłoszenie, które Marcin zamieści w Internecie i weźmie nawet udział w specjalnym „castingu", który Chodakowski zorganizuje wspólnie z Agnieszką (Magdalena Walach). A Olszewska będzie dziewczyną zachwycona – i w końcu namówi przyjaciela, by spośród wszystkich kandydatek wybrał właśnie ją. Paulina bez trudu podbije serce Szymka... a Marcin od razu zabierze ją do Grabiny. Czy nowa opiekunka spodoba się też Mostowiakom?