Abiturienci z III Liceum Ogólnokształcącego im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego AK w Łomży odebrali świadectwa i wyróżnienia za ciężką pracę. Uroczystość pożegnania szkolnych murów przyniosła wiele wzruszeń. Przed nimi trudny i pełen emocji, ale ważny czas. Tuż po majówce tegoroczni absolwenci przystąpią do egzaminu maturalnego.
Dziś na sali gimnastycznej III Liceum Ogólnokształcącego im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego AK w Łomży pożegnano 130 absolwentów. Wszyscy oni już za kilka dni przystąpią do matury.
- Pamiętajmy, jeden wyścig mamy już za sobą. Naprawdę wierzę, że powoli wkraczając w dorosłość uda nam się to zrobić dobrze. Wierzę, że osiągniemy swoje cele. Jesteśmy w końcu młodzi, a do młodych świat należy. Pamiętajmy, żeby brać życie za rogi i mieć na uwadze to, że jedyną osobą, która stoi nam na przeszkodzie, jesteśmy my sami - mówiła tegoroczna absolwentka Julia Biedrzycka z klasy IV E.
Reklama
Podczas uroczystości nie mogło zabraknąć kwiatów i podziękowań dla dyrekcji i wychowawców. Sami abiturienci nie ukrywali zadowolenia z tego, że ich nauka dobiegła już końca. Wolne dni do matury zamierzają w dużej części poświęcić na naukę, by uzupełnić jeszcze wiedzę i jak najlepiej zdać ten egzamin, który przecież jest przepustką do dalszej nauki.
Dyrektor szkoły życzyła wszystkim swoim abiturientom najlepszych wyników na egzaminie maturalnym i dalszych sukcesów.
A tak bawiła się jeszcze 100 dni temu młodzież z III LO!