Od jutra (15.07) ponownie otwarty będzie kościół braci Kapucynów w Łomży. - Zapraszamy najserdeczniej na chwilę modlitwy do naszego kościoła i cieszymy się, że możemy znowu się w Wami spotkać - przekazują łomżyńscy bracia.
Przypomnijmy, że decyzja o zamknięciu kościoła i klasztoru Braci Mniejszych Kapucynów zapadła pod koniec ubiegłego miesiąca, po wykryciu ogniska koronawirusa w bezhabitowym Zgromadzeniu Sióstr Służek. Od tamtej pory wierni nie mogli uczestniczyć w nabożeństwach, nieczynne były również: zakrystia, kancelaria parafialna i furta klasztoru. W międzyczasie okazało się, że badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie u jednego z braci.
Dziś Bracia Mniejsi Kapucyni poinformowali, że kwarantanna została zakończona. Kościół będzie otwarty już od jutra.
Drodzy Parafianie i Przyjaciele naszego kościoła,
kwarantanna klasztoru kapucynów i kościoła w Łomży została zakończona, dlatego od jutra, czyli od środy 15 lipca, kościół jest otwarty, a Msze święte i nabożeństwa będą odprawiane tak jak przed kwarantanną: w dni powszednie o 6.30, 7.15, 8.00 i 18.00.
W niedziele Msze św. będą odprawiane o 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00 i 18.00.
Spowiedź na początku każdej Mszy świętej.W sprawach związanych z kancelarią parafialną (chrzty święte, śluby, pogrzeby) prosimy o kontakt pod nr telefonu +48506421261 w godzinach pracy kancelarii – wtorek, piątek i sobota 8.00-9.00 i 17.00-18.00.
ReklamaSerdecznie dziękujemy dobremu Bogu za zdrowie wszystkich braci w klasztorze. Gorące podziękowania przesyłamy też za wyrazy wsparcia i modlitwę w naszej intencji w czasie kwarantanny. Dziękujemy również służbom za troskę o bezpieczeństwo i zdrowie nas wszystkich.
Zapraszamy najserdeczniej na chwilę modlitwy do naszego kościoła i cieszymy się, że możemy znowu się w Wami spotkać.
Bracia Mniejsi Kapucyni z Łomży