Kolejne starcie w sportach walki ma za sobą Kinga Szyłak.
Podopieczna Damiana Zorczykowskiego z Fight Club Łomża zawalczył podczas gali FSC 11 w Bytowie. Starcie zostało zakontraktowane do 52 kg w MMA.
Jej rywalką była Martyna Maciejewska, która prezentowała już swoje umiejętności podczas gali FSC 9 w Rumi, gdzie musiała uznać wyższość rywalki. Kinga Szyłak ostatnią walkę stoczyła w Hiszpanii dla organizacji The Way of Warrior i również musiała pogodzić się z porażką.
Podczas sobotniej gali nasza 23-latka spisała się bardzo dobrze. - Dała z siebie wszystko, jak na wzięcie walki na dwa tygodnie przed galą. Niestety, przegrała decyzją sędziów po trzech rundach - mówi Damian Zorczykowski, szkoleniowiec Kingi.
Co ciekawe, w narożniku rywalki był mistrz KSW - Sebastian Przybysz.