Reklama

Kinga Szyłak gotowa do boju

Już 22 lutego swoją kolejną walkę stoczy Kinga Szyłak. 

Podopieczna Damiana Zorczykowskiego z Fight Club Łomża zawalczy podczas gali FSC 11 w Bytowie. Starcie zostało zakontraktowane do 52 kg w MMA. 

Jej rywalka Martyna Maciejewska prezentowała już swoje umiejętności podczas gali FSC 9 w Rumi, gdzie musiała uznać wyższość rywalki. Kinga Szyłak ostatnią walkę stoczyła w Hiszpanii dla organizacji The Way of Warrior i również musiała uznać wyższość swojej rywalki.

Teraz obie spragnione zwycięstwa wojowniczki staną naprzeciwko siebie w klatce co zapowiada znakomitą walkę od pierwszego gongu. Transmisja z gali na żywo na kanałach Super Polsat, Polsat Fight Sport oraz na internetowej platformie Polsat Box.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości