Reklama

Kino festiwalowe GALAKTYKA ponownie w Łomży

25/03/2015 06:53

Fundacja "Leonardo" zaprasza na kolejne spotkanie filmowe w ramach kina festiwalowego "Galaktyka". "Filmowy dzień języków obcych" to pierwsze z trzech spotkań w ramach promocji festiwalu Żubroffka z Białegostoku. 

Spotkanie odbędzie się 26 marca 2015r.  w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Studenci i uczniowie będą mieli okazję obejrzeć następujące filmy:

"My own personal moose" "Two wheels good" "Addicted"

Kolejne spotkania odbędą się w restauracji "Retro" w Łomży i hotelu "Colnus" w Kolnie w ramach kina festiwalowego "Galaktyka".

Współorganizatorem wydarzeń jest Fundacja Leonardo z Łomży, a poprowadzą je Krzysztof Sienkiewicz i Marcin Pawlukiewicz z Białostockiego Ośrodka Kultury, współtwórcy festiwalu Żubroffka.

Start Łomża: 26 marca 2015r. godz. 19.00.

Reklama

Start Kolno: 27 marca 2015r. godz. 19.00.

Organizatorzy zapraszają widzów na projekcję filmów:

NAJWYŻSZY / THE SUPREME, reż. Katarzyna Gondek 19"30" PIEŚŃ PASTERZA / SHEPHERD"S SONG, reż. Vahram Mkhitaryan (Polska, Armenia) 30" MATKA ZIEMIA / MOTHER EARTH, reż. Piotr Złotorowicz 30" GRY / GAMES, reż. Bartek Tryzna, Monika Stpiczyńska 27"

Wstęp wolny!!!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości