Reklama

Zobacz, jak posłanki dyskutowały o programie Rafała Trzaskowskiego w Łomży!

09/04/2025 17:28

Wydarzenie adresowane było do seniorek oraz amazonek i odbyło się w ramach akcji „Kobiety z Trzaskiem”. Inicjatywa zakłada wizyty polityczek związanych z Koalicją Obywatelską w różnych miastach Polski, gdzie podczas spotkań z mieszkańcami przekonują do poparcia Rafała Trzaskowskiego w wyborach na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Łomżę odwiedziły posłanki: Monika Rosa, Jolanta Niezgodzka, Dorota Łoboda oraz Anna Wojciechowska. Gospodynią spotkania była Alicja Łepkowska-Gołaś, która aktywnie zaangażowała się w organizację wydarzenia.

– Chcemy rozmawiać z mieszkańcami o tym, jaki jest program Rafała Trzaskowskiego, co ma do zaproponowania. Jakie są oczekiwania kobiet wobec prezydentury na kolejne lata – powiedziała posłanka z Ziemi Łomżyńskiej.

Spotkanie miało charakter otwarty, co pozwoliło w komfortowej atmosferze wymienić się pomysłami i porozmawiać o istotnych dla kobiet problemach i wyzwaniach.

Reklama

– Cieszę się, że kobiety są zaangażowane w wybory. Dla nich to ważne – ważne, by pójść i wiedzieć, na kogo się głosuje. Panie są zadowolone, że przyszły na spotkanie i że usłyszały odpowiedzi na wiele nurtujących je pytań – dodała Alicja Łepkowska-Gołaś.

Spotkanie w Łomży było częścią trasy po województwie podlaskim. Tego samego dnia posłanki odwiedziły jeszcze Zambrów, a kolejne spotkania zaplanowano w Suwałkach i Augustowie.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 09/04/2025 17:38
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości