Reklama

Kolejne banery wyborcze zniszczone [FOTO]

07/11/2014 11:26

Kolejne wyborcze banery uległy dziś zniszczeniu. Tym razem jednak nie był to ani akt wandalizmu, ani też zaplanowane działanie wymierzone przeciwko konkretnemu kandydatowu czy komitetowi. W "demokratyczny" sposób na Al. Legionów banery zniszczył mercedes, który wjechał w barierki oddzielające pasy ruchu, a "dzieła zniszczenia" dokonali pracownicy miejskich służb, którzy musieli usunąć resztki płotków wraz z banerami, aby nie zagrażały one ruchowi pojazdów.

Mercedes jechał Aleją Legionów od strony ronda Kościuszki, kiedy już po przejechaniu skrzyżowania z ul. Sikorskiego, z nieznanych przyczyn skręcił i uderzył na wyskości przystanku MPK w barierki oddzielające pasy ruchu. Uderzenie było na tyle silne, że oderwana barierka uszkodziła oczekującą po przeciwnej stronie (od strony Lidla) na zielone światło toyotę. Na miejsce wezwani zostali pracownicy MPGKiM, którzy usunęli resztki zniszczonej barierki tak, aby nie stwarzała ona zagrożenia dla ruchu pojazdów. Razem z barierką usunięte zostały zniszczone banery wyborcze, które były do niej przymocowane.

Na szczęście, co ważne, w tej kolizji nikomu nic złego się nie stało.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości