32-letni kierowca stracił prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym. Mężczyznę zatrzymano w Miastkowie.
Policjanci z łomżyńskiej drogówki sprawdzali, jak kierowcy respektują ograniczenia prędkości. W godzinach popołudniowych zatrzymali kierowcę jadącego za szybko.
- Okazał się nim 32-letni mieszkaniec Ostrołęki. Mężczyzna jadąc fiatem, gdzie obowiązuje „pięćdziesiątka”, przekroczył dozwoloną prędkość o 51 kilometrów na godzinę. Kontrola zakończyła się zatrzymaniem prawa jazdy oraz mandatem karnym w wysokości 1500 złotych - relacjonuje KMP Łomża.
Miejsce kontroli zostało wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.
źródło: KMP Łomża
zdj. główne: KMP Łomża