Reklama

Komputerowe potyczki w Hali Kultury [FOTO]

21/04/2022 10:09

W Hali Kultury na Starym Rynku trwa „Turniej CS:GO”. Bierze w nim udział 20 pięcioosobowych drużyn, składających się z uczniów szkół średnich z całego miasta. Organizatorem zmagań jest Młodzieżowa Rada Miejska Łomży.

Komputerowe rozgrywki w ramach „Turnieju CS:GO” potrwają do niedzieli 24 kwietnia. Celem konkursu jest przede wszystkim rozwijanie zainteresowań młodzieży.

 - W naszym mieście brakowało wydarzenia, podczas którego młodzi ludzie, którzy  pasjonują się e-sportem mogliby wykazać się swoimi umiejętnościami w tym zakresie – mówi organizator ,,Turnieju CS:GO", wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Łomży Dawid Tyborowski, dodając, że liczy na cykliczność tego konkursu.  

Emocjonujące mecze finałowe „Turnieju CS:GO”  odbędą się w niedzielę, 24 kwietnia w Hali Kultury na Starym Rynku. Umiejętności komputerowych graczy można będzie podziwiać na ekranie w sali głównej w godz. 10.00 – 21.00. 

Reklama

Organizacja turnieju gier online to inicjatywa przedstawicieli trzeciej kadencji Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży. Swoje pomysły na ciekawe wydarzenia przedstawili podczas jednego ze spotkań z prezydentem Łomży Mariuszem Chrzanowskim.

- To bardzo ważne, aby młodzi ludzie mieli możliwość rozwijania swoich pasji, czy potwierdzenia umiejętności właśnie poprzez organizację tego typu konkursów – mówi gospodarz miasta, dodając, że liczy na kolejne ciekawe przedsięwzięcia, angażujące łomżyńską młodzież.  

Reklama

UM Łomża/fot. Kamil Brzostowski

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości