Kolejny już raz mogliśmy gościć i podziwiać w Łomży artystów Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Tym razem wystąpili oni w zupełnie nietypowym miejscu, bo w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich. Jakość występu jednak na tym nie ucierpiała, a publiczność jak zawsze przyjęła go entuzjastycznie.
Zaprezentowany przez wojskowych artystów program obejmował przede wszystkim utwory historyczne i patriotyczne, ale nie zabrakło też przebojów znanych z musicali i filmów. Koncert, z okazji zbliżającej się 99. Rocznicy Odzyskania Niepodległości, zorganizował Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego, kierownik Klubu Wojskowego w Łomży.
Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z tego wydarzenia autorstwa pana Emiliana Kudyby.