Reklama

Koncert NO LONGER MUSIC już dziś w Łomży

13/05/2015 07:24

Już dziś o godzinie 20.30 w Amfiteatrze Miejskim przy ul. Zjazd odbędzie się koncert legendarnego zespołu NO LONGER MUSIC, składającego się z międzynarodowej grupy muzyków, aktorów i artystów. Celem zespołu, który powstał w Amsterdamie w 1985r. jest ewangelizacja poprzez muzykę opartą na wartościach chrześcijańskich.

NO LONGER MUSIC (NLM) używa muzyki w połączeniu z teatrem. Założycielem zespołu i jego liderem jest David Pierce. NLM istnieje od ponad 30. lat i na przestrzeni tego czasu występował na pięciu kontynentach - w klubach, na miejskich placach, festiwalach. Występ NLM jest widowiskiem muzyczno-teatralnym ukierunkowanym na młodzież żyjącą we współczesnej globalnej kulturze zawierającym mieszankę dynamicznej nowoczesnej muzyki, dramy oraz efektów specjalnych rodem z Holywood (np. videoanimacje i fireshow). Oprawa artystyczno-wizualna jest jednym z powodów niesłabnącego zainteresowania tym zespołem na międzynarodowej scenie.

Widowisko NLM jest zawsze tłumaczone na język polski, tak aby jego sens był możliwy do uchwycenia przez wszystkich widzów.

Reklama

W 2015r. NLM ruszył w międzynarodową trasę koncertową po Europie. Łomża znalazła się w gronie miast, w których wystąpi grupa.

"...NO LONGER MUSIC - fantastyczny kontakt z publicznością, zaskakujące zwroty akcji, unikalny przekaz - to znaki firmowe No Longer Music, grupy łączącej na scenie muzykę z działaniami parateatralnymi. Koncertowali na 5. kontynentach, w Polsce zagrali pierwszy raz w 1987 r. na festiwalu w Jarocinie, gdzie przeszli do historii jako „zakazana kapela", bo jako „zachodni" zespół zostali dosłownie „zdjęci" ze sceny przez milicję. Zespół zagrał wtedy nieoficjalny koncert poza terenem festiwalu".

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości