Reklama

Koniec maseczek, kwarantanny i izolacji?

17/03/2022 09:48

Minister Adam Niedzielski zarekomendował premierowi, żeby od początku kwietnia znieść rozwiązania dotyczące noszenia maseczek, nakładania kwarantanny i izolowania.

O sytuacji epidemicznej w Polsce minister Niedzielski mówił w czwartek na antenie Radia Plus. Powiedział, że brak wzrostu obciążenia szpitalnego otwiera pewną przestrzeń do dalszych decyzji związanych z maseczkami i przejściem ze stanu epidemii, do stanu zagrożenia epidemicznego.

Szef resortu zdrowia poinformował również, że zarekomendował premierowi zniesienie wraz z początkiem kwietnia obostrzeń. Chodzi o noszenie maseczek, kwarantannę i izolację.

"To rzeczywiście jest taka decyzja, taki moment, w którym zaczynamy koronawirusa traktować jako jedną z chorób, które po prostu gdzieś w naszym otoczeniu istnieją. Są cały czas oczywiście groźne, ale mamy je w coraz większym stopniu pod kontrolą” - mówił Adam Niedzielski. 

Reklama

 

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości