We wtorek 22 lutego lodowisko „Biały Orlik” przy ulicy Katyńskiej zakończyło sezon 2021/22 - informuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży. Niebawem ruszą prace związane z demontażem obiektu.
Szybsze zakończenie sezonu spowodowane jest niekorzystnymi warunkami meteorologicznymi.
- Lodowisko zaczęło funkcjonować 8 grudnia 2021 roku. „Biały Orlik” jak zwykle cieszył się dużą popularnością, zarówno wśród dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Na przełomie stycznia i lutego na lodowisku odbyła się kolejna edycja „Ferii na Lodzie” prowadzonych przez instruktorów MOSiR, w której udział wzięły dzieci w wieku 7-14 lat. DISCO Lodowisko zorganizowane 14 lutego przyciągnęło mieszkańców w różnym wieku. Dzięki współpracy z MDK-DŚT obiekt zyskał na tę okazję nie tylko oprawę muzyczną, ale także efektowną świetlną aranżację, która wprowadziła typowo dyskotekowy klimat - informuje MOSiR.
Reklama
MOSIR dziękuje wszystkim sympatykom ślizgania się na lodowisku i zaprasza ponownie pod koniec roku.
zdj. MOSiR