Groźnie wyglądające zderzenie na ul. Sikorskiego w Łomży. We wtorkowe popołudnie, tuż pod oknami Komendy Miejskiej PSP, zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba wymagała pomocy medycznej.
Do wypadku doszło chwilę po godzinie 17:00. Sytuacja miała miejsce na pasie w kierunku ul. Nowogrodzkiej, dokładnie naprzeciwko budynku straży pożarnej.
Scenariusz zdarzenia był niestety klasyczny dla miejskiego ruchu. Z relacji świadków i wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem marki Toyota, jadąc ulicą Sikorskiego zatrzymała pojazd przed przejściem dla pieszych. Jadący za nią kierowca opla vectry nie zdążył zareagować. Mężczyzna nie wyhamował i z dużą siłą uderzył w tył stojącej toyoty.
Na miejscu szybko pojawiły się służby. Siła uderzenia była na tyle duża, że kobieta kierująca toyotą uskarżała się na dolegliwości. Zespół ratownictwa medycznego podjął decyzję o przewiezieniu jej do szpitala na szczegółowe badania.
Przez kilkadziesiąt minut na Sikorskiego występowały utrudnienia w ruchu, a policjanci wyjaśniali dokładny przebieg tego zdarzenia.